DMCA

Bu sayfa inattvpros.com için Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) bildirimi olarak hizmet vermektedir. Fikri mülkiyet haklarını ciddiye alıyoruz ve DMCA ve diğer yürürlükteki yasalara uygun olarak iddia edilen herhangi bir telif hakkı ihlaline yanıt vermeye kararlıyız.
Telif hakkıyla korunan çalışmalarının web sitemizde ihlal edildiğine inanan telif hakkı sahipleri, belirlenmiş temsilcimize şikayette bulunabilir. Şikayette bulunmak için lütfen aşağıdaki bilgileri verin:

 • Telif hakkı sahibinin veya kendi adına hareket etme yetkisi olan bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası.
 • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan çalışmanın bir açıklaması.
 • Web sitemizde (URL’ler) ihlal edilen materyallerin yeri.
 • Adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e -posta adresiniz de dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz.
 • Materyalin şikayetçi olarak kullanılmasının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasası tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi bir inanç olduğuna dair bir açıklama.
 • Bildirimdeki bilgilerin doğru ve yalan cezası altında, telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuzu ifade eder.

Lütfen DMCA şikayetini [iletişim bilgilerini ekleyin] adresinden belirlenen temsilcimize gönderin. İddia edilen ihlal edilen materyalleri web sitemizden önceden haber vermeksizin kaldırma ve tekrar ihlallerin hesaplarını feshetme hakkını saklı tutarız.

Karşı bildirme

Malzemenizin yanlış veya yanlış tanımlama ile kaldırıldığına inanıyorsanız, belirlenmiş temsilcimizle karşı bildirim yapabilirsiniz. Karşı bildirim,

Aşağıdaki bilgiler:

 • Fiziksel veya elektronik imzanız.
 • Kaldırılan veya erişimin devre dışı bırakıldığı malzemenin açıklaması.
 • Malzemenin çıkarılmadan veya devre dışı bırakılmadan önce ortaya çıktığı yer.
 • Adınız, adresiniz, telefon numaranız ve e -posta adresiniz de dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz.
 • Bir hata veya yanlış tanımlama sonucunda malzemenin çıkarıldığına veya devre dışı bırakıldığına dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir ifade.
 • Federal Bölge Mahkemesinin Adresinizin bulunduğu Yargı Bölge Mahkemesinin yargı yetkisine (veya adresiniz Amerika Birleşik Devletleri dışındaysa New York’ta bulunan federal bölge mahkemeleri) ve Orijinal DMCA bildirimini veya o kişinin bir temsilcisini yapan kişiden süreç hizmetini kabul edeceğinizi.

Lütfen karşı bildirimi [iletişim bilgilerini ekleyin] adresinden belirlenen temsilcimize gönderin. Telif hakkı sahibi, telif hakkı sahibine karşı ilaveyi ileteceğiz ve söz konusu materyali 10 iş günü sonra geri yükleyeceğiz, telif hakkı sahibi, iddia edilen ihlal edilen faaliyeti kısıtlamak için bir mahkeme emri arayan bir işlem yapmadıkça.

DMCA bildirimleri veya karşı görüşlerle ilgili herhangi bir iletişimi, yasaya uymak, kullanım koşullarımızı uygulamak veya haklarımızı, mülklerimizi veya güvenliğimizi korumak için gerekli veya uygun gördüğümüz gibi üçüncü taraflara açıklayabileceğimizi unutmayın. başkalarının hakları, mülkiyeti veya güvenliği olarak.