Nulls Brawl Apk İndir v55.246 Android için Son Sürüm

Nulls Brawl, Brawl Stars mobil oyununun özel bir sunucusudur. Brawl Stars, cep telefonları için inanılmaz bir çok oyunculu 3v3 oyunudur. 2012’de Clash of Clash’ı geliştiren aynı şirket olan Supercell tarafından sunuluyor. Ancak Brawl Stars’tan bahsetmişken, piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir popülerlik kazandı. Ve böylece özel sunucular, bunlardan biri Nulls Brawl Apk.

Nulls Brawl icon
Uygulama AdıNulls Brawl
TürOyunlar
GeliştiricilerSupercell
Son Sürümv55.246
Dosya Boyutu388 MB
Son Güncelleme3 Saat Önce

Tüm Brawl Stars arkadaşlarım için, en iyi Brawl Stars özel sunucularını arıyorsanız, harika bir sunucu olan Nulls Brawl Apk’i denemelisiniz. Nulls sunucuları tarafından sunulmaktadır. Sınırsız mücevherler, kilidi açılmış kavgalar, deriler, beceriler, aletler ve çok daha fazlasını içeren birçok şaşırtıcı özellik sunar. Nulls Brawl Son Sürümünü indirmek için buradaysanız bu makaleyi okumaya devam edin.

Nulls Brawl nedir?

Nulls özel sunucularının ne olduğunu bilmiyorsunuz. Clash Royale, Clash of Clans ve kesinlikle Brawl Stars gibi Supercell oyunlarını değiştiren bir üçüncü taraf geliştirici ekibi. Bu oyunların tüm sunucularını Null’un Royale, Null’un Clash ve Nulls Brawl Apk dahil olmak üzere web sitelerinde bulabilirsiniz. Size tekrar hatırlatmama izin verin, özel sunucular oynamanın ana hesabınızı yasaklamayacağını. Onları deneyin ve ana oyununuzda kullanmak istediğiniz en son özelliklerin ve emin olanların tadını çıkarın.

Nulls Brawl, Null’ın Sunucusu olarak bilinen bazı üçüncü taraf geliştiriciler tarafından geliştirilen özel bir Brawl Stars sunucusudur. Android cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu oyun reklamsız ve gizli bir abonelik ücreti yok, ki bu oldukça etkileyici. Herkes bu oyunu oynayabilir ve sınırsız mücevherler, kilidin açılmamış kavgalar ve tüm gadgets-skins, en son kavgacılarla eğlenebilir. Bu makaleyi okuyun ve Nulls Brawl ve ana oyun üzerindeki avantajları hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kontrol edin.

Bunları da indirmek isteyebilirsiniz: İnat Tv Pro Apk

Nulls Brawl özellikleri

Hey, temel özellikleri bilmek istiyorsanız bu bölümü okuyun.

 • Sınırsız kaynak alacaksınız. Sınırsız taşlar ve sınırsız altın içerir.
 • Tüm Brawlers kilidi açılır. Evet, doğru duydun. En son olanlar da dahil olmak üzere tüm Brawlers. Bu özel sunucuyu çalmanın ana nedeni, tüm kavgaların kilidi açılmasıdır.
 • Bu oyunda bulunan tüm kavgacılar tamamen maksimum. Max’e yükseltilirler ve tüm maksimum seviyeli becerilerinin kilidi açılır.
 • Savaşlar sırasında tüm Brawlers’ın yeni derilerini kullanmanın büyük bir hayranıysanız, harika bir haber çünkü Nulls Brawl tüm derilere sahip.
 • Tüm pimler mevcuttur. Bu duyguları savaşlarda gösterebilir ve çok daha fazla eğlenebilirsiniz.

Nulls Brawl v54.243’de Yenilikler?

 • Null’un Brawl, Pearl ve Chuck ile en son 51.248 sürümüne güncellendi! 6 Brawler için uygulanan yeni hiper -şarjlar da var: Shelly, Colt, Bull, Spike, Jacky ve Pearl! Ayrıca yeni deriler, eşler, profil simgeleri vb.
 • Ayrıca, dost savaşlar için ek “Zehir Yok” değiştirici gibi bazı iyileştirmeler de vardır.
 • Google Pixel 7 gibi sadece ARMV8 cihazları için destek.
 • İOS Build ve Battle Hata Düzeltmeleri için bazı küçük iyileştirmeler

Nulls Brawl özellikleri ayrıntılarda

Daha ileri gitmeden önce Nulls Brawl’ın tüm özelliklerini anlatmak istiyoruz. Brawl Stars’ın popüler sunucularından biridir ve dünya çapında bir milyondan fazla indirmeye sahiptir. Battle Royale oyununda rakiplere karşı savaşmak için arkadaşlarınızla Nulls Brawl oynayabilirsiniz.

Sınırsız Kaynaklar

Taşlar ve madeni paralar büyük önem taşıyan oyun içi para birimleridir. Brawl Pass’ı yalnızca mücevherlerle satın alabilirsiniz. Ve madeni para, kavgaları yükseltmek ve güç noktaları, aletler, süper vb. Satın almak için kullanılır, ancak mücevherler süper nadirdir ve çok maliyetlidir. Ve madeni paraları toplamak zordur. Bu yüzden Nulls Brawl APK’da sınırsız mücevher ve paralar alıyorsunuz, böylece bunları toplamak zorunda değilsiniz.

Tüm Brawlers kilidi açıldı

7 nadir kavga vardır – kupa yolu, nadir, süper nadir, destansı, efsanevi, efsanevi ve kromatik. Bu kavgaları kutulara alma şansı sırasıyla azalır. Kromatik kavgalar sadece belirli kavga geçişini satın alarak elde edilebilir. Ancak, NULLS Brawl Yıldızlarındaki tüm Brawlers’ın tek bir muslukta kilidini açabilirsiniz. Dükkana gidin ve “Tüm Brawlers Kilidini Aç” adlı ilk Brawl kutusunu açın. Kromatik kavgacılar dahil tüm kavgaların kilidini açacaktır.

Her biri benzersiz bir süper yetenek ve gadget’lara sahip 50’den fazla şaşırtıcı kavga kilidi ile oynayabilirsiniz. Takım arkadaşlarını iyileştirirken saldırıları düşmanlar için ölümcül olan toksik spreyi veya Poco ile düşmanları öldürmek için Emz’i kullanın. Her kavga harika ve benzersiz bir oyun tarzına sahip. Gadget’ları kullanmak için Seviye 7’ye ve yıldız güçlerinin kilidini açmak için 9. seviyeye yükseltin. Gadget’lar ve yıldız güçleri her kavga için benzersizdir.

Eğer televizyon aşığıysanız ve canlı tv kanallarını izlemek istiyorsanız Inat Box Apk indir’i denemenizi öneririm.

Maksimum Düzey Brawlers

Yükseltmek için aynı kavganın güç noktalarına ihtiyacınız var. Ve her seviyede gereksinim artar. Yani, herhangi bir kavgacı maks. Ama Nulls Brawl Stars Apk değil. Dükkana gidin ve “Tüm Brawlers’ı Yükselt” adlı ikinci Brawl kutusunu açın. Tüm gadget’ları, süperleri ve dişlileri ile tüm kavgaları maksimum seviyeye yükseltir.

Tüm deriler kilidi açıldı

Brawl Stars’taki en son deriler ay kavga derileri setidir. Ve bu derilerin nulls kavgada kilidi açılır. El Tigro, Sway Master Barley, Binbaşı Rosa, Orochi Edgar ve Nian Nita. Bunlardan herhangi birini donatabilirsiniz. Diğer tüm derilerin kilidi açılır. Onlara mücevher harcamanıza gerek yok.

Sınırsız dişli hurdaları

Hurdalar, dişlileri yükseltmek için Brawl Stars’ta yakın zamanda eklenen bir kaynaktır. Sadece herhangi bir kavgacı seviye 10’a yükselttikten sonra kutulardan hurdalar almaya başlayacaksınız. Ancak Nulls Brawl’da böyle bir şeyle karşılaşmazsınız. İçinde sınırsız hurda alırsınız.

Tüm pimler ücretsiz olarak açıldı

Pimler savaşta tepkilerinizi göstermek için harika. Ancak pimlerin kilidini açmak o kadar kolay değil. Taşları toplamaktan bile daha zor. Bu yüzden Nulls Brawl Apk, kilidini açmış tüm pimlerle birlikte gelir, böylece onları açmakta zorlanamazsınız.

Ayrıca Rabbit Web Apk indir uygulamasının en son sürümünü de indirebilirsiniz.

Olağanüstü oyun, grafik ve görseller

Oyunda, ya 2 rastgele oyuncu ile takım kurabilir veya arkadaşlarınızı davet ederek 3 dakikalık bir maçta 3 oyuncudan oluşan başka bir takıma karşı mücadele edebilirsiniz. İstediğiniz kavgaları seçebilirsiniz ve her oyun modu için farklı hedefi tamamlamanız gerekir. Maçı kazandığınızda kupa alacaksınız. Liginizi artırmak için daha fazla kupa alın ve Brawl kutuları, mega kutular, madeni paralar vb. Gibi yeni kavgaların ve ödüllerin kilidini açın. Toplam kupalarınız, her kavga ile aldığınız tüm kupaların toplamıdır. Mevcut kavganın kupalarına göre rakipleri alacaksınız. Yeni bir kavgacı ile oynadığınızda, rakipleriniz de kavgacıları için yeni olacak.

Süper Kolay Kontroller

Denetleyiciler çok basit ve bunları da özelleştirebilirsiniz. Karakterinizi yönlendirmek için, ekranın alt köşesinde bulunan hareket pedini kaydırmanız yeterlidir. Sağ alt köşede kırmızı bir düğme var. Hızlı ateş etmek için bu düğmeye dokunun. Quickfire her zaman en yakın düşmana saldırır. Ayrıca düğmeyi basılı tutabilir ve ardından manuel olarak hedefleyebilirsiniz. Manuel hedefleme ve çekim, atıcı tipi kavgalar için en iyisidir. Kırmızı düğmenin yakınında yeşil ve bir kafatası düğmesi de vardır. Yeşil düğme ile gadget’ı ve Altın Kafatası düğmesiyle, kavganın süper saldırısını kullanabilirsiniz.

Nulls Brawl Apk İndir

Oyun Modları

Nulls Brawl Apk Son Sürüm Özellikleri Bu kadar çok oyun modu ve her mod ilginç ve oynamak için eğlenceli. Her gün, farklı bir haritada oynamaya başlayın.

 • Nakavt modu
 • Mücevher kapma modu
 • Hesaplaşma
 • Kavga topu
 • Güç Ligi

Nakavt

Nakavt modu, Nulls Brawl APK’da tanıtılan yeni bir oyun modudur. 3V3, en iyisi üç tur ve 3 dakikalık nakavt modu. İçinde, tüm düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Maçı kazanmak için 2 tur kazanın. Zaman biterse, en çok oyuncusu olan takım turu kazanacaktır. Yaşayan oyuncu sayısı da aynısa, daha fazla hasar verilen takım turu kazanacaktır.

Gem kapmak

Bu modda, arenanın ortasında zamanla bir mücevher ortaya çıkaran bir mücevher madeni var. Ekibinizin 10 mücevher toplaması ve ardından maçı kazanmak için 15 saniye tutması gerekiyor. Maç süresi sınırı 3 dakikadır. Son saniyelerde hiçbir takımın 10 mücevherleri varsa, maç bir beraberlik olacak.

Showdown (Solo & Duo)

Showdown modu solo veya bir ikilide oynayabilirsiniz. Solo’da 10 oyuncu arenaya rastgele yerlerde girecek. HP’nizi ve hasarınızı artıran bir mücevher almak için sandığını kırın. Ayrıca herhangi bir oyuncuyu öldürmek için mücevher alacaksınız. Maçı kazanmak için diğer oyuncuları yenmeniz ve canlı olan tek kişi olmanız gerekir. İkili, maça bir takım arkadaşı ile girecek ve diğer takımlara karşı savaşacaksınız. Sizinki de dahil olmak üzere toplam 5 takım olacak. Maçı kazanmak için son duran kişi olun.

Kavga topu

Bu modda, arenanın ortasında bir futbol olacak. Düşmanlar maçı kazanmadan önce 2 gol atmanız gerekiyor. Zaman biterse ve herhangi bir takım 2 gol atamazsa, 1 golü olan takım maçı kazanacaktır. Her iki takımın da 1 golü varsa, gol atmak için 1 daha fazla dakika alacaksınız ve arena tüm çalılar ve engellerden temizlenecek. Ve tekrar gol atamazsa, maç bir beraberlik olacaktır.

Güç Ligi

Power League ayrıca Nulls Brawl APK en son sürümünde yeni bir moddur. Diğer tüm oyun modlarının bir kombinasyonudur. Modların herhangi birindeki diğer takımlara rastgele rekabet edeceksiniz. İlk olarak, oyun modu rastgele seçilir. O zaman her iki takım da 1 kavgacı yasaklayabilir. Bundan sonra, her iki takım da tek tek bir kavgacı seçecek.

Ve bir kavgacı başka bir takım tarafından yasaklanır veya seçilirse, o kavgayıcıyı seçemezsiniz. Daha sonra seçilen modda 2 maç kazanan takım kazanan olacak. Sezonda güç liginizi artırmak için maçlar kazanın. Sezon bittiğinde, sezonda elde edilen en yüksek rütbenize göre yıldız paraları alacaksınız.

Ayrıca web sitemizden Guek iPTV Player APK indir’i indirip yükleyebilirsiniz.

Nulls Brawl nasıl kurulur?

Bu basit ve kolay anlaşılabilir adımları izleyin:

Adım 1: APK’yı indirin

Her şeyden önce, dosyayı buradan indirmeniz gerekir. Oyun normaldir, ancak iyi olan şey, sınırsız bant genişliği nedeniyle hızlı indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında bir sonraki aşamaya geçin.

Adım 2: Bilinmeyen kaynak kurulumunu etkinleştirin

Değiştirilmiş bir oyunu indirirken veya özel bir sunucu olan Nulls Brawl diyelim. Bu nedenle, bilinmeyen kaynak kurulumunu etkinleştirmeniz gerekecek, onsuz bir Android cihazına yükleyemezsiniz. Bunu etkinleştirmek için cihaz ayarlarına gidebilirsiniz >> güvenlik >> Bilinmeyen kaynak >> Bilinmeyen kaynak kurulumunu etkinleştirin.

Adım 3: Yükleme ve Bekle’ye dokunun

Şimdi üçüncü adım çok basit. Lütfen Yükle düğmesine dokunun ve kurulumun tamamlanmasına izin verin. Nulls Brawl’ı Android cihazınıza başarıyla yüklemek bir dakikadan az sürecektir.

Adım 4: Oyunun tadını çıkarın

Kurulum bittikten sonra, telefonunuzun dosyayı taramasına izin verebilirsiniz. Daha sonra, oyunu başlatabilir ve bir hesap oluşturabilirsiniz. Unutmayın, bu oyunu oynamak için resmi kavga yıldızlarını silmenize gerek yoktur. Bunun nedeni, tamamen farklı bir sunucu olmasıdır. Şimdi, cihazınızda Nulls Brawl Apk oynayabilirsiniz. Unutmayın ki, bu tür oyunları seven arkadaşlarınızla deneyimlerinizi paylaşın. Yani, hepiniz birlikte eğlenebilirsiniz.

Nulls Brawl Apk İndir’in Sonucu

Bu yazımızda Nulls Brawl’ın detaylarını bulacaksınız. Bu özel bir sunucudur ve resmi sunucular tarafından kontrol edilmez. Sınırsız mücevherle oynayabilir, tüm dövüşlerin kilidini açabilir ve hemen yükseltebilirsiniz. Bu aynı zamanda arkadaşlarla da oynanabilir. NULLS Brawl App son sürümü hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünde bize bildirin. Aşağıdaki sık sorulan sorulardan bazılarını okuyun. Resmi sunuculardaki en son güncellemeler için inattvpros.com’u ziyaret etmeye devam edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Nulls Brawl Apk indirmek güvenli midir?

Evet, güvenli ve endişelenmenize gerek yok. Uygulamalara kötü amaçlı yazılım veya herhangi bir gizli virüs sunmuyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemizi Virustotal’da da test edebilirsiniz. Oyunlarımızı/uygulamalarımızı kullanma konusunda% 100 kefalet elde etmek için tüm APK dosyalarımızı bu web sitesinde test edebilirsiniz.

Nulls Brawl’ın benzersiz özellikleri nelerdir?

Nulls Brawl, Brawl Stars Game’in özel bir sunucusudur (Supercell tarafından sunulmuştur). Özel sunucuda, sınırsız madeni para, tüm kavga, derileri kilidini ve daha birçok özellik alacaksınız. Ayrıca, oyunu nulls kimliğinizle kaydedebilirsiniz.

Nulls Brawl iOS’ta mı mevcut?

Hayır, iOS cihazlarında mevcut değildir. Şu anda sadece Android’de mevcut. Şu anda, modifiye uygulamalar veya özel sunucular kullanan çok az oyuncu olduğundan, iOS için Nulls Brawl’ı serbest bırakmak için bir plan yok.

Bu özel sunucuyu oynamak için cihazımı köklendirmem gerekiyor mu?

Hayır, değerli cihazınızı köklendirmenize gerek yok. Nulls Brawl hem köksüz hem de köklü cihazlar üzerinde çalışacaktır. Nulls Clash, Nulls Royale ve Nulls Brawl gibi oyunlar köksüz bir cihazda kolayca çalınabilir.

Nulls Brawl’ı nasıl güncellerim?

Güncelleme yayınlandıktan sonra sizi bilgilendireceğiz. Daha fazla bilgi için nulls.gg web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, yeni güncellemeler ve yama notları ile ilgili en son güncellemeler için NULLS Forum topluluğuna katılabilirsiniz. Inattvpros.com’da yalnızca Nulls Team tarafından yüklenen en son APK’yı sağlıyoruz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir