YouTube Premium Apk İndir V19.22.32 (Reklamsız) Son Sürüm

YouTube hakkında iyi biliyorsunuz, ancak YouTube primini bilmiyor olabilirsiniz. YouTube Premium APK YouTube gibi çalışır, ancak YouTube’da mevcut olmayan bazı ekstra özelliklere sahiptir. Bu Premium uygulamayı kullanmak için aboneliğe ihtiyacınız var. Ancak abonelik için endişelenmeyin, bu sorun için bir çözümümüz var.

YouTube Premium Icon
Uygulama AdıYouTube Premium
TürSosyal Medya
GeliştiricilerGoogle LLC.
Son SürümV19.22.32
Dosya Boyutu123 MB
GereksinimlerAndroid 5.1
Paket ismicom.google.android.youtube
Son Güncelleme3 Saat Önce

YouTube Premium Mod APK’yı tanıtıyoruz. Bu video paylaşım hizmetinde, bir YouTube aboneliğinin tüm premium özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu uygulama, herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz birden fazla özelliğe sahiptir. Bu özellikler YouTube’da mevcut değildir. Böylece premium özelliklerin özgürce tadını çıkarırsınız.

YouTube Premium APK nedir?

Bu, cep telefonunuzda ücretsiz kullanabileceğiniz uygulamanın temel sürümüdür. Bu platform, videoları izlemek için mükemmel bir seçenektir. Bu uygulamadaki kısa videoları, popüler şarkıların videolarını ve ünlü yaratıcıların içeriğini izleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamadaki ünlü içerik oluşturucuların kanallarına abone olabilir ve düşüncelerinizi duymak için videolarını beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamada kendi kanalınızı oluşturabilir ve abone almak için kendi orijinal içeriğinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Binden fazla abone ve 4000 izleme saati alarak bu uygulamada para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Canlı TV kanallarını izlemek istiyorsanız İnat Tv Pro Apk İndir’i yüklemelisiniz.

YouTube Premium APK’nın özellikleri

Yüksek kaliteli videoların tadını çıkarın
Bildiğimiz gibi YouTube video ve müzik paylaşımı için kullanılır. Bu uygulamada, tüm videolar yüksek kalitede mevcuttur. Yüksek kaliteli videolar daha fazla zevk için en iyisidir. Bu yüzden uygulamayı indirin ve yüksek kaliteli videoların tadını çıkarın. Bu uygulamada herhangi bir video arayabilirsiniz.

Kaliteli müzik
Videolar gibi, müzik de bu uygulamada yüksek kalitede. Herhangi bir rahatsızlık vermeden yüksek kaliteli şarkılarla müziğin tadını çıkarabilirsiniz. YouTube müzik kalitesini korur.

Reklamsız
Bir YouTube kullanıcısıysanız, reklamları her zaman video ve müzikte yaşarsınız. YouTube gelir elde etmek için bu reklamları çalıştırır. Reklamlar video oynatmada rahatsızlığa neden olur ve kullanıcıları taşır. Artık bu reklamlar için endişelenmenize gerek yok çünkü YouTube Premium’un MOD sürümünde reklam yok. % 100 reklam ücretsizdir. Herhangi bir reklam olmadan bu uygulamadaki videoların tadını çıkarabilirsiniz. Videoların keyfini arttırır.

Arka plan oyunu
YouTube’da arka planda video oynatamazsınız. Uygulamadan çıkarken videolarınız duracaktır. Ancak şimdi bu MOD sürümünü kullanarak arka plandaki videoların tadını çıkarabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak, uygulamadan çıktığınızda bile videolarınız devam edecektir. Bu uygulamada arka plan müziğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ana Öne Çıkanlar

Köklemeye gerek yok
Bu uygulamayı yüklemek için cihazınızı köklendirmeniz gerekmez. Sadece uygulamayı indirin ve tadını çıkarın.

Videoları ve müzikleri indirin
YouTube’da video ve müzik indiremezsiniz. Bu videoları indirmek için başka bir video indirici uygulaması yüklemeniz gerekir. İyi bir uygulama değil. Ama bunun için endişelenmeyin çünkü bunun için bir çözümümüz var. YouTube Premium Mod APK’da doğrudan müzik ve videolar indirebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak, cihazınıza bir video indiricisi yüklemenize gerek yoktur. Videoları doğrudan indirmenizi sağlar.

YouTube gibi çalışın
Tartıştığımız gibi, YouTube priminin değiştirilmiş sürümüdür. Yani bu uygulama YouTube gibi çalışıyor. Bu uygulamada, en sevdiğiniz müzik ve favori videoları arayabilirsiniz. YouTube’da bulunmayan bazı yararlı özelliklere sahiptir. Aksi takdirde, işleri aynıdır.

Bölümler
Bu uygulamada, müzik ve videolar düzenlenmiş bir şekilde düzenlenmiştir. Sevdiğiniz çalma listeleri, sanatçılar ve şarkılar var. Yani bu uygulamada, ilginizi bulmak çok kolay.

Videolar için öneriler
Bu uygulama aynı zamanda ilginizi de kurtarır. Aynı şeyleri tekrar tekrar izlediğinizde, bu uygulama sizin için ilgili videolar ve müzik önerir. Bu şekilde, ilgili şeyleri tekrar tekrar aramanız gerekmez. Kendini en sevdiğiniz videolar ve müzik olarak önerir.

Ayrıca İnat Box Apk İndir’in son sürümünü de indirebilirsiniz.

YouTube Premium Indir

Neden YouTube Premium APK indirmeye değer?

Bu uygulamanın çok şaşırtıcı bir versiyonudur çünkü sunulabileceği çok daha fazla avantaj vardır. Bu sürüm kesinlikle indirilmeye değer çünkü size kullanılabilecek uygulamanın tüm premium avantajlarını sağlayacaktır. Reklamlar tamamen kısıtlı olduğu için bu sürümde reklamlarla da karşılaşmayacaksınız.

Android’de YouTube Premium Mod APK nasıl indirilir?

  • Ayarlara gidip “Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Yükle” seçeneğini etkinleştirin.
  • Yukarıda verilen indirme bağlantısını tıklayın.
  • İndir düğmesine tıklayın.
  • İndirdikten sonra, uygulamayı yüklemek için “Yükle” ye dokunun.
  • Kurulması birkaç saniye sürer.
  • Kurulumdan sonra, uygulamayı açmak ve kullanmak için “Aç” düğmesine dokunun.

Son sözler

Mobillerinde farklı videolar ve filmler izlemeyi seven kişiler kesinlikle bu uygulamayı kullanmayı seviyorlar. Bu uygulamayı boş zamanlarınızda kullanabilir ve trend videoları ve filmleri izleyebilirsiniz. Kendi kanalınızı oluşturarak ve içerik yükleyerek gelir elde etmeye başlamak için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

YouTube Premium Apk güvenli mi?

Evet, bu uygulamanın kullanımı güvenli ve güvenlidir. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan uygulamalardan biridir. Virüs içermez ve cihazlarına zarar vermez.

YouTube ile YouTube Premium arasındaki fark nedir?

YouTube, kullanıcıların video izlemesine, paylaşmasına ve yüklemesine olanak tanıyan ücretsiz bir video paylaşım platformudur. Premium, reklamsız oynatma, arka planda oynatma, çevrimdışı oynatma ve YouTube Originals’a erişim gibi ek özellikler sunan ücretli bir abonelik hizmetidir. Her ikisi de içerik açısından aynı olsa da Youtube Premium, kullanıcı deneyimini geliştirir ve zaman kazandırır.

YouTube Premium hesabımı başkalarıyla paylaşabilir miyim?

Evet, YouTube Premium hesabınızı evdeki en fazla beş kişiyle paylaşabilirsiniz. Ayrıca her üyenin önerilerini ve izleme geçmişini kişiselleştirmek için ayrı profiller oluşturabilirsiniz.

YouTube Premium, YouTube Music’i içeriyor mu?

Evet, YouTube Premium, reklamsız oynatma ve çevrimdışı oynatma olanağı sunan YouTube Music Premium’a erişim içerir.

İnsanlar YouTube Premium’dan içerik indiriyor mu?

Evet, insanlar izledikleri videoları izlemek için indiriyorlar. İstedikleri takdirde müzik de indirebilirler. Ayrıca YouTube’dan video ve müzik indirebilir ve bunları çevrimdışı veya internet bağlantısı olmadan izleyebilirler.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir