FaceApp Pro Apk v11.10.1 Tam Kilitsiz Mod APK İndir

Merhaba kanka? Umarım hayatında iyisindir. Bu makaleyi okuyorsunuz, FaceApp Pro APK hakkında bilgi edinmek ve bu APK’yı indirmek istediğiniz anlamına gelir.

FaceApp Pro Mod APK Tamamen Kilitsiz hakkında tüm bilgileri size sunmak için buradayım. Peki, bu makale çok ilginç olacak çünkü burada bu APK ile ilgili tüm bilgileri Kurulum Süreci ile paylaşacağım.

Yani bu Mod APK’sını indirip kullanmak istiyorsanız lütfen bu makaleyi dikkatlice okuyun. Bu talimat, düzenleme sırasında verimli bir sonuç elde etmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.

FaceApp Pro icon

FaceApp Pro APK Nedir?

FaceApp Pro APK uygulaması, birçok kaliteli çıkartmaya sahip muhteşem filtrelerle yüz resminizi kolayca düzenleyebileceğiniz bir yazılımdır.

Bu APK ile ilgili en heyecan verici şey, resim kalitesi ve filtreleme tekniğidir. Yüz düzenleme sırasında daha iyi sonuç almak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Bu APK sayesinde her türlü görseli istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Yani kaliteli bir sonuç elde etmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Peki neden bekliyorsun? Bu uygulama aracılığıyla en iyi ve en komik fotoğrafları oluşturmak için gidip bu APK’yı indirin.

Ayrıca İndir: İnat Tv Pro Apk Android için İndir [Son Sürümü]

FaceApp’in Tarihçesi

Öncelikle bu APK’nın FaceApp Technology Ltd adlı bir Rus şirketi tarafından Şubat 2017’de piyasaya sürüldüğünü bilmelisiniz. Başlangıçta bu kadar popüler değildi.

Ama evet, cinsiyetinizi değiştirmek, özel efekt eklemek, gülümseme eklemek gibi pek çok güncelleme yaptı. Bu ekstra özellikleri nedeniyle dünyada moda oldu.

Temmuz 2019’da Facebook’ta viral oldu. Pek çok ünlünün de aralarında bulunduğu sıradan insanlar, fotoğraflarını bu FaceApp Pro ile düzenleyerek yüklüyor. Yani o dönemde ve hatta şimdi bile büyük bir popülerliğe sahipti.

Sadece o dönemde değil, şu anda da büyük bir popülerliğe sahip. Google Play derecelendirmesini kontrol ederseniz, bu uygulamanın popülerliğini kesinlikle öğreneceksiniz. Bu popülerliğin ardındaki ana nedenler, kullanışlı kullanıma sahip kaliteli özellikler ve etkileyici düzenleme teknolojisidir.

FaceApp Pro APK Nasıl Çalışır?

Bu APK’yı hem Android hem de iOS’ta kullanabilir ve indirebilirsiniz. Yüzünüzü düzenlemek istiyorsanız bu adımları takip etmeniz gerekiyor.

 • Öncelikle FaceApp Pro APK 2024’ü indirip yükleyin. Yapılması birkaç dakika sürer.
 • Mod sürümünün kilidi açıldı. Böylece bu Mod APK’sının tüm premium özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz. Evet, uygulama tamamen güvenlidir ve Google Play Store’dan kolayca indirebilirsiniz.
 • Kurulumdan sonra yüz resminizi düzenlemenin zamanı geldi.
 • Düzenlemek için Galeriden iyi bir fotoğraf bulmalısınız.
 • Daha sonra fotoğrafı yüz boyutunuza uygun bir çerçeveyle taşıyın.
 • Daha sonra filtreye gidin ve uygulamak istediğiniz filtreyi kullanın. Belirli bir filtrenin doğru şekilde uygulanması ve sonuç için bir süre bekleyin.
 • Bu kadar; fotoğrafınız paylaşıma hazır.
 • Orada Sosyal paylaşım düğmesini göreceksiniz. Bu paylaşım düğmelerine tıklamanız yeterlidir; fotoğrafınız herkese açık olarak yayınlanacaktır.
FaceApp Pro Mod APK

Yaşınızı Değiştirin ve Daha Fazlasını Yapın

Sadece birkaç basit adımla herhangi bir uygulamayı kolayca düzenleyebilir ve aynı zamanda ona komik çıkartmalar da ekleyebilirsiniz. Yüzünüzü değiştirmek gerçeklikten tamamen farklıdır. Yüzü değiştiren bu özellik nedeniyle FaceApp çok moda oluyor.

Bu uygulama sayesinde yüzünüzü genç veya yaşlı bir yüze dönüştürebilirsiniz. Oldukça etkileyici. Bu ilgiden dolayı birçok kişi Faceapp Pro APK Modunu arıyor.

Faceapp, ruh halinizi değiştiren özellikler de dahil olmak üzere birçok benzersiz özelliği entegre etti. Bu heyecan verici özellik sayesinde ciddi bir fotoğrafa sadece bir gülümseme ekleyebilirsiniz.

Bir fotoğrafı düzenledikten sonra, bu fotoğrafı Galerinize kaydedebilir veya Sosyal Paylaşım düğmesini kullanarak bu fotoğrafları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İnanılmaz ve ilginç fotoğraflar elde etmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanmalısınız. Alternatif olarak, PicsArt Mod Apk ile diğer muhteşem fotoğraf düzenleme seçeneklerini de keşfedebilirsiniz. Çok çeşitli ek özelliklerin kilidini açmak ve düzenleme yeteneklerinizi geliştirmek için PicsArt Mod Apk’yi ziyaret edin.

Burada bu FaceApp Pro Tamamen Kilitsiz Modun indirme bağlantısını paylaştık.

Ayrıca İndir: İnat Box Apk Indir Android için Son Sürümü

FaceApp Pro APK Modunun Özellikleri

Faceapp Pro’da tüm premium özelliklere sahip olacaksınız. Burada bu uygulamanın premium özelliklerini tartışacağız.

Pro Kilitsiz

Bu uygulamanın tüm premium özelliklerinin kilidi, bu APK’nın premium sürümünde açıktır. Birkaç tıklamayla, yakınınızın ve sevdiğiniz kişinin kolayca ilgisini çekebilecek çekici bir fotoğraf oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile muhteşem bir görünüme kavuşacaksınız. Peki neden bekliyorsun? Git ve bu uygulamayı yükle!

Filigran Yok

Herhangi bir filigran olmadan, bu uygulamayla herhangi bir resmi tıklayabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Umarım Faceapp APK’sı ile herhangi bir resme tıkladığınızda Filigran bildirimini göstermeniz gerektiğini görmüşsünüzdür. Faceapp Pro APK kullanıyorsanız kesinlikle filigran alamazsınız.

Sınırsız Filtre

Faceapp PRO’da sınırsız sayıda filtreye sahip olacaksınız. Bu filtreler aracılığıyla resimlerinizden herhangi birini kolayca düzenleyebilir ve ona güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu nedenle FaceApp Apk insanlar arasında oldukça popülerdir.

Hollywood Filtresi

Fotoğraflarınıza Hollywood görünümü vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise FaceApp Pro Mod APK ile de mümkündür. Bu uygulamayı kullanarak fotoğrafınıza Hollywood görünümü sağlayabilirsiniz.

Stil ve Saç Rengi

Stil ve Saç Rengi bu Mod APK’sının iki temel özelliğidir. Bu oyun uygulamasını kullanarak fotoğrafınıza harika bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal deneyimin iyileştirilmesine de yardımcı olur. Öyleyse gidin ve bu uygulamayı yükleyin.

Yaş Değiştirici

Bu uygulamanın en popüler özelliği. Bu uygulamayı kullanarak yaşınızı kolayca değiştirebilirsiniz. Yaşı güncelleyerek kendinizi gençten büyüğe veya tam tersi şekilde aktarabilirsiniz. Bu uygulamanın harika bir özelliği. Bu özelliği nedeniyle bu uygulama 2019-2023’te viral oldu.

Sakal ve Bıyık

Bu uygulamayı kullanarak fotoğrafınıza çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak sakal ve bıyık ekleyebilirsiniz. Size yakışıklı bir görünüm verecektir. Öyleyse gidin ve düzenleyerek size güzel bir görünüm sağlayacak bu uygulamayı yükleyin.

Yaratıcı Fikrinizi İfade Edin

Bu uygulama aracılığıyla yaratıcı fikirlerinizi kolayca ifade edebilirsiniz. Burada sizin için bir şeyler listeledik.

Geliştirmek

 • Saç renginizi ve stilinizi kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Hollywood Stili Filtresi ile Son Derece Mükemmel Selfie.
 • Mükemmel Sakal ve Bıyık stilinizi elde edin.
 • Fotoğrafınıza güzel bir gülümseme ekleyin.
 • Fotoğrafınızın arka planını değiştirin.
 • Renkli filtreler mevcuttur.
 • Akşam ve gündüz Mack-up’larını da uygulayın.
 • Tam Boyutta gösterim filtreleri (Premium Özellik)

İyi eğlenceler

 • Cinsiyetinizi değiştirin.
 • Yapay Zeka sizin için en iyi saç stilini bulacaktır.
 • Yaşınızı değiştirin.
 • Fotoğraflarınıza muhteşem Dövmeler ekleyin.

Ayrıca İndir: Spotify Premium APK İndir (Tamamen Kilitsiz)

FaceApp APK Hile

FaceApp Pro’daki Yenilikler Neler?

Güncel Sürüm 11.8.1.1

Bu güncellemede, daha hassas düzenlemeler için Maske Düzenleme aracındaki fırçayı özelleştirme özelliğini ekledik. Daha sorunsuz bir düzenleme deneyimi için Arka Plan aracındaki bazı sorunları da düzelttik. FaceApp yolculuğunuzu sürekli olarak iyileştirmeye çalışırken bu geliştirmelerin keyfini çıkarın!

Sürüm 11.8.0

Bu sürümde, düzenlemelerinize sanatsal yetenek katacak yeni “Boya” aracını tanıtıyoruz. Ayrıca daha sorunsuz ve daha kullanıcı dostu bir deneyim için Ana ekran kullanıcı arayüzünü de yeniledik!

Sürüm 11.7.1.1

Bu güncellemede, popüler kullanıcı talebine yanıt olarak kayıtlı fotoğrafları adlandırmak için yeni bir yöntem sunuyoruz. FaceApp deneyiminizi geliştirmek için geri bildirimlerinizi sürekli olarak değerlendiriyoruz!

Sürüm 11.7.1

Bu güncellemede, düzenleme yeteneklerinizi yüzü olmayan fotoğraflara kadar genişletiyoruz. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve güçlü düzenleme araçlarımızla her türlü görüntüyü dönüştürün!

FaceApp Pro Mod Apk 2024’ü seviyorum

Faceapp PRO, birçok premium özelliğe sahip gerçekten etkileyici bir uygulamadır. Tüm fotoğraf düzenleme gereksinimlerinizi karşılayabilir. Yani çok büyük bir hayran kitlesi var. İnsanlar buna deli oluyor; Google arama trendleri bunu kanıtlayabilir.

Bu uygulamanın ücretsiz sürümünü kolayca kullanabilirsiniz. Ancak artık birçok premium özellik ile de kendini geliştiriyor. Premium özelliklere sahip olmak için ayda 3,99$ ödemeniz yeterli, ardından tüm premium özellikler sizin olacak.

Ancak bağlantımıza giderseniz, kilidi açılmış tüm pro sürümüne ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Burada tüm premium özelliklere sahip olan bu MOD APK’nın en iyi sürümünü yükledik. Yani, bununla devam edebilirsiniz.

Faceapp Pro APK Nasıl Kurulur?

Burada size bu PRO APK’nın Kurulum Sürecini sunacağız. Bu adımları takip ettiğiniz takdirde bu uygulamayı 2 dakika içerisinde kolayca kurabilirsiniz.

 • Aşağıdaki linke tıklayın ve tıklayarak uygulamayı indirin.
 • Bundan sonra uygulamayı yükleyin ve tüm bildirimlere izin verin.
 • Bu kadar; uygulamanız tamamen çalışmaya hazırdır.
 • Peki, bu muhteşem uygulamanın tadını çıkaralım.

Ayrıca İndir: Deep Tv Pro Apk İndir (Son Sürüm) Android için

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Burada Faceapp Pro MOD APK ile ilgili bazı SSS’leri tartıştık. Bu tartışma, bu uygulamayı doğru bir şekilde anlamanızda size yol gösterecek ve bu uygulamayı çalıştırmanıza yardımcı olacaktır.

Son sözler

Burada FaceApp Pro APK’sı ile ilgili tüm detayları bu APK’nın kaliteli özellikleriyle ele aldık. Kendi fotoğrafınızı düzenlemek istiyorsanız bu APK size bu konuda çok yardımcı olacaktır. Burada ayrıca bu Mod Sürümünün indirme bağlantısını da koyduk. Burada tüm PRO özelliklerinin kilidi açıldı.

Umarım bu makaleyi beğenirsiniz. İsterseniz paylaşım düğmesine basmayı ve bu uygulamanın muhteşem özelliklerini sosyal medyada duyurmayı unutmayın. Evet, bu Uygulamanın MOD Versiyonu ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yorum kutusunu kullanarak bana sorabilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin, okuduğunuz için teşekkürler.

Faceapp PRO APK Ücretsiz mi?

Evet, Faceapp APK’sının ücretsiz sürümü mevcuttur. Bu sürümle birçok çekici özelliğe sahip olacaksınız ancak bazı premium özelliklere sahip olamayacaksınız. Yani bu uygulamanın tüm premium özelliklerinden yararlanmak için makul miktarda para ödemeniz gerekiyor.

Faceapp PRO Kişisel Verileri Kaydediyor mu?

Hayır, kişisel verilerinizi kaydetmiyor. Bu uygulamayı herhangi bir endişe ve tereddüt yaşamadan kullanabilirsiniz. Öyleyse neden gidip bu APK’yı yüklemeyi ve yorum kutusu aracılığıyla geri bildiriminizi vermeyi bekliyorsunuz?

Faceapp Pro ücretsiz mi?

Bu uygulamanın Pro sürümü ücretsiz mi? Aklınızda bu soru var. Evet, tamamen ücretsizdir. Faceapp Pro’yu Play Store’dan indirirseniz ayda yaklaşık 3,99 ABD doları ödemeniz gerekecektir. Ancak endişelenmeyin, bu premium sürümü ücretsiz olarak alacaksınız. Yani ücretsiz APK Pro sürümünü kullanabilirsiniz.

FaceApp PRO APK’sını nasıl indirebilirsiniz?

Peki, bu uygulamayı birkaç adımda indirebilirsiniz. Bu gönderiyi açmanız ve ardından Uygulamayı yükle düğmesine tıklamanız yeterlidir. Bu kadar. Burada bu uygulamanın premium sürümünü alacaksınız.

İndirmek Güvenli mi?

Evet, Mod Apk sitemizden indirmek tamamen güvenlidir. Burada, bu uygulamanın tüm premium sürümleri dahil olmak üzere bu uygulamanın en iyi sürümünü yükledik. Yani, düzenleme becerilerinizin kilidini açmak için onunla devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir