ILLEGAL TV VIP APK 9.9 İndirme Android 2024 [Canlı Kanallar]

ILLEGAL TV VIP Apk, teknolojinin en gelişmiş sonucudur. Bu TV uygulamasının kullanımı kolaydır ve herkes farklı amaçlarla akıllı telefonlarına yükleyebilir. Binlerce başvuru var. Geliştiriciler, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine odaklanır ve uygulamayı buna göre inşa ederler.

ILLEGAL TV icon
Uygulama AdıILLEGAL TV
TürTV Apps
GeliştiricilerIllegal Team
Son Sürümv9.9
Dosya Boyutu6.8 MB
Gereksinimler4.4
Son Güncelleme3 Saat Önce

Hepinizi hoş geldiniz diyoruz. Bu sefer sizi heyecan verici bir konuyla karşı karşıya getirdik. Hepimiz hızlı teknolojik ilerlemelerin yaşandığı dijital bir çağda yaşıyoruz. İnsanlar dijital olarak çalışmaya eğilimlidir. Kullanım kolaylığı için birçok web sitesi ve mobil uygulama tasarlanmıştır.

Android uygulamaları hakkında konuştuğumuzda, App Store’un cihazınıza virüs salabilen yasa dışı veya zararlı yazılım içeren bazı uygulamalara sahip olması gerektiği anlaşılır. Bu makale, sizi yasa dışı Android uygulama Apk’leri hakkında bilgilendirecektir.

Genel Bakış

Adından da anlaşılacağı gibi İllegal TV VIP Apk, potansiyel olarak zararlı içerik barındırıyor. Google Play Store, uygulamaları kabul etmek için sıkı kriterlere sahiptir. Geliştiriciler, Google Play Store politikaları ve kurallarıyla çalışmak zorundadır.

Bazı geliştiriciler kurallara ve yönergeleri takip etmezler, bu da Google Play Store tarafından oluşturulan onay sürecinin bozulmasına neden olur ve uygulama yasa dışı Android uygulama Apk olarak kabul edilir.

Ayrıca Okuyun: İnat Tv Pro Apk Android için İndir [Son Sürümü]

Illegal TV VIP Apk Nedir

Uygulamalar iyi tasarlanmış olsa da, yasa dışı Android uygulama Apk hala Google Play Store’da bulunmamaktadır. Her nasılsa, insanlar kendi kaynaklarından yasa dışı Android uygulama Apk’leri indirebilirler.

Google Play Store’da ücretli sürümle birlikte kırık sürümleri bulunan uygulamaları başka kaynaklardan indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu kırık sürümler de yasa dışı Android uygulama Apk kategorisine girer.

İşte bazı sorunlar nedeniyle Google Play Store’dan yasaklanmış bazı yasa dışı Android uygulamaların bir listesi:

New Pipe

Bu uygulama, YouTube gibi çalışan bir YouTube uygulaması türündedir, ancak Play Store’da bulunmamaktadır. Kullanıcılar bu uygulamadan videolar indirebilir ve müziğin kalitesini değiştirebilirler. Kullanıcılar videoları arka planda çalatabilir ve cihazlarında diğer işlemleri gerçekleştirebilirler.

Google Play Store’da bulunmasa da başka kaynaklardan indirilebilir.

Aptoide: ILLEGAL TV VIP APK’sına bir alternatif İndir

Android cihazlardaki Google Play Store gibi Android uygulama mağazasıdır. Bu uygulama ile diğer uygulamaları indirebilirsiniz. Bu uygulama Play Store’da kesinlikle yasaktır ve yasa dışı Android uygulama Apk olarak kabul edilmiştir.

Değerli Mesajlaşma Uygulaması

Bu uygulama yasa dışı Android uygulama Apk’dır. Sarah mesajlaşma uygulaması anlık mesajlaşma uygulamasıydı. Kullanıcılar gönderenin kimliğini gizleyerek bir yabancıya metin mesajı gönderebilirlerdi. Bu uygulama eski zamanlarda çok popülerdi. Ancak bazı sorunlar nedeniyle bu uygulamanın geliştiricileri uygulamayı işleyemez hale geldi ve Google Play Store uygulamayı yasa dışı Android uygulama olarak gördü.

Gizli SMS Yeniden Gönderici

Gizli SMS Yeniden Gönderici, kurbanın mesajlarını telefonunuza almanıza olanak tanır. Bu uygulama kurulduğunda, kurbanın bilgisi ve onayı olmadan arka planda çalışır.

Tek yapmanız gereken uygulamayı kurbanın telefonuna yüklemek ve telefon numaranızı girmektir. Bu, tüm gelen mesajların iletilmesi anlamına gelir ve tüm gelen mesajları izlemeye başlayabilirsiniz. Bu nedenle, bu yasa dışı Android uygulamalardan biri olarak kabul edilir.

Ayrıca Okuyun: İnat Box Apk Indir Android için Son Sürümü

Android TV Kutunuza İllegal TV VIP Apk Nasıl Kurulur?

İşte yasa dışı filmler için en iyi ücretsiz Android uygulamalarının bir listesi:

LiveNetTv

Canlı video yayını için popüler bir uygulamadır. Din, eğlence, spor, çocuklar, yemek ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde en fazla film gösterisi ve televizyon kanalı sunar.

LiveNetVT kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar sağladıkları içeriği ücretsiz olarak izleyebilirler. Ancak bu uygulamayı kullanmak için kendi web sitelerinden veya başka kaynaklardan indirmeniz ve Google Play Store, belirli bir nedenle bu uygulamayı engellediğinden kendi riskinizde olacaktır.

ILLEGAL TV VIP Indir

Showbox: Illegal TV VIP Apk gibi bir uygulama

ShowBox X, yasa dışı Android film uygulamalarından biridir ve ücretsiz TV şovları ve filmler için geniş bir içeriğe sahiptir. Showbox Box X, ücretsiz şovlar ve filmler izlemek için mükemmel bir kütüphane sunar. Ancak bu uygulama kısıtlanmamıştır ve Google Play Store’da mevcuttur. Büyük içeriği nedeniyle Showbox hala en iyi akış uygulaması olarak kabul edilir.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Shobox kütüphanesini düzenli olarak günceller ve filmleri daha sonra indirebilirsiniz. Bu uygulama Google Play Store’da mevcut olmasa da, kendi riskinizde başka kaynaklardan indirmeniz gerekecektir.

Terrarium TV

Bu uygulama, Yasa Dışı Android Uygulama Apk listesine dahil edilmiştir. Terrarium TV, birden fazla kanaldan eğlence şovlarını izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Videoları kesintisiz izlemek için bu uygulamayı indirmeniz ve mükemmel bir internet bağlantınız olması yeterlidir.

Google Play Store, bu uygulamayı engellemiştir ve Google Play Store’da mevcut değildir. Bu nedenle, kendi riskinizde başka kaynaklardan indirebilirsiniz.

Güvenlik nedeniyle, uygulamayı sadece Google Play Store’dan indirmenizi öneririz, çünkü Android uygulamaları için güvenilir bir mağaza olarak bilinir. Ayrıca, diğer kaynaklar cihazlarınıza zarar verebilir ve gizlilik açıkları nedeniyle gizliliğinizi ciddi şekilde tehlikeye atabilir.

Ayrıca Okuyun: By IPTV Pro APK Android için En Son Sürüm (REKLAMSIZ)

TV Portal

TV Portal, TV şovları ve film yayını için başka bir uygulamadır. Bu şekilde farklı kanallardan binlerce film ve TV şovunu izleyebilirsiniz. Tüm içerik ücretsizdir.

TV Portal, yasa dışı Android cihazlar için yasaklanmış bir uygulamadır ve Google Play Store tarafından yasaklanmıştır.

ILLEGAL TV VIP Apk’yi Android telefonuma nasıl kurabilirim?

  • ILLEGAL TV VIP Apk’yı indirmek için yukarıdaki düğmeye tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında, tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde APK’yi bulacaksınız. Cihazınızda üçüncü taraf uygulamalarına izin verildiğinden emin olmanız gerektiğini unutmayın.
  • Bunu mümkün kılmak için aşağıdaki adımlar büyük olasılıkla aynıdır. Menüyü açın> Ayarlar> Güvenlik> ve bilinmeyen kaynaklar için kontrol edin, böylece telefonunuz Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulamaları kurabilir.
  • Yukarıdaki adımı tamamladığınızda, tarayıcınızdaki “İndirilenler” bölümüne gidip indirilen dosyayı tıklayabilirsiniz. Kurulum izni isteyen bir iletişim kutusu görünecek ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
  • Kurulum tamamlandığında, ILLEGAL TV VIP Apk’yi normal olarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca Okuyun: Exper TV Apk Android için Ücretsiz İndir (Canlı TV)

Son sözler

Illegal TV VIP Apk, Türkiye’de canlı TV kanallarını ve diğer video içeriklerini hiçbir ücret ödemeden görmek isteyen kişiler için özel olarak oluşturulmuş bir android uygulamasıdır. Türkiye dışındaysanız bu uygulamayı yükleyin ve sevdiklerinizle, üyelerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşın.

Sık Sorulan Sorular

Inattvpros.com APK, ILLEGAL TV VIP Apk için %100 güvenliği nasıl garanti edebilir?

Birisinin Inattvpros’tan APK dosyasını indirmek istemesi durumunda, ilgili APK dosyasını Google Play’de kontrol ederiz ve kullanıcıların doğrudan indirmelerine izin veririz (elbette kendi sunucumuzda önbelleğe alınmışlardır). APK dosyası Google Play’de mevcut değilse, onu önbelleğimizde buluruz.

Inattvpros’dan APK yükledikten sonra Play Store’dan ILLEGAL TV VIP Apk’yi güncelleyebilir miyim?

Evet, elbette. Play Store, Google’ın sunucularından indirmeleri yüklerken, hizmetinizi indirmenin (sayfa yükleme) istisnası dışında, ve Inattvpros.com gibi web sitelerinden sayfa yüklemesi aynıdır. Yeni bir Play Store uygulama sürümünü aldığınızda bir güncelleme başlayacaktır.

ILLEGAL TV VIP Apk’yi indirmek için Android Uygulama İzni neden gereklidir?

Uygulamalar cihazınızın bazı sistemlerine erişim gerektirir. Bir uygulama yüklediğinizde, o uygulamanın çalışması için gereken tüm izinler size bildirilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir