Inat Tv Pro v8 Apk Android için Son Sürümü Indir (2024)

Merhaba arkadaşlar, biliyorum Inat Tv Pro V8 APK arıyorsunuz ve Android için indirmek istiyorsunuz. Bu, filmler, diziler ve canlı yayın gibi içeriklerin karışımını keyifle izlemenizi sağlayan Inat Tv Pro’nun en son sürümüdür. Her zaman izleyebileceğiniz birçok canlı kanal bulunmaktadır.

Inat Tv v8

Inat Tv Pro v8 Indir’i buradan indirin ve bu uygulamayla nasıl başlayacağınıza dair tam bir kılavuz alın. Daha önce hiç Tv uygulaması kullanmadıysanız, bu makaleyi okumak size yardımcı olabilir. Bu uygulamayı Android telefonunuzda en yeni filmleri ve tv kanallarını keyfini çıkarmak için kullanabilirsiniz. Size Inat Tv APK v8 ve (v9) en son sürümlerini sağlayacağız. İstediğinizden herhangi birini indirebilirsiniz.

Inat Tv Pro V8 APK

Bu, filmler ve Türk dizilerini izlemek için Android için yeni çıkan bir Inat Tv sürümüdür. Türkiye ve diğer ülkelerden en son HD filmleri Dublajlı dillerde elde etmek için Android’deki en iyi ücretsiz tv uygulamasını kullanacaksınız. Bu uygulamaya birçok web sitesi eklenmiştir, hepsini ücretsiz izleyebilirsiniz. Bu uygulamaya günlük olarak büyük bir eğlence içeriği eklenmektedir. Güncellemeleri ve haberleri günlük olarak alabilirsiniz.

Sürüm2.0
Dosya boyutu21.55MB
GereksinimlerAndroid 4.4 ve üstü
Paket Adıinat_tv_pro_v8_apk_indir_2.0
GeliştiriciBlueWhale Lobby
Güncelleme tarihi27 Kasım 2021
FiyatÜcretsiz

Inat Tv Pro v8 Nedir?

Inat Tv Pro, en hızlı Türk canlı yayın ücretsiz tv uygulamasıdır. Kullanıcılar bu uygulama üzerinden birçok yerel ve diğer kanalı doğrudan izleyebilirler. Başka bir web sitesine veya uygulamaya gitmenize gerek yoktur. Herhangi bir Tv’ye kaydolmanıza gerek yok, bu ücretsiz tv uygulamasını yükleyin ve %100 ücretsiz kanalların keyfini çıkarın. Yeni sürümü verilen yöntemle indirin.

Ayrıca indirebilirsiniz:

İnat Tv Pro Apk

İnat Box Apk Indir

Inat TV Pro V12 APK indir

Inat Tv Pro v10 Apk

Inat Tv v8’in Özellikleri:

Inat TV Pro tarafından çeşitli kanallar sunulmaktadır:

Daha önce belirttiğimiz gibi, Inat, neredeyse tüm kanal türlerini ve çeşitlerini kapsayan 300’den fazla kanala sahiptir.

TV şovları ve filmler sunar:

Inat TV Pro, TV’nin yanı sıra filmler ve televizyon şovları için en iyi hizmetleri sunar. İstediğiniz zaman favori filmlerinizi izleyebilirsiniz. Artık onları indirmeniz gerekmez.

En iyi altyazılar:

TR’de altyazılar mevcuttur ve ayrıca TR’de dub binge de bulunmaktadır.

Spor için en uygun:

En iyi spor yayınları için en büyük uygulama. Herhangi bir sporu bunu kullanarak izleyebilirsiniz. Premier League (EPL) hayranları için en iyi haber ise Inat Tv Pro’nun şimdi en yüksek kalitede her maçı yayınlamasıdır. Maçı izlemek için TV izlemenize veya uygun akışı bulmak için zaman harcamanıza gerek yok.

En iyi kalite:

Inat TV, akış kalitesi açısından bu kategorideki diğer tüm TV uygulamalarını geride bırakmıştır. Eşsiz yüksek çözünürlüklü içerik akışı mevcuttur.

Inat Tv Pro v8 indir

Ana Özellikler:

 • Ücretsiz indirilebilir
 • Ücretsiz akış
 • Kayıt gerekmez
 • En iyi film ve şov koleksiyonu
 • Kolay ve kesintisiz bağlantı
 • Yüksek kaliteli performans
 • Kullanımı kolay arayüz
 • Reklam yok
 • Ve çok daha fazlası

Artıları ve Eksileri

İşte Inat Tv Pro v8 APK’nın (Ücretsiz İndirme) en son sürümünün bazı artıları ve eksileri, ki bunu telefonunuza indireceksiniz.

Artıları:

 • En son 8.0 sürümünün boyutu 15.12 MB olarak azaltıldı.
 • Google Play, APKPure ve UptoDown’da mevcuttur.
 • v8.0’daki reklam sayısı azaldı.

Eksileri:

 • 25 Ekim 2022’den sonra düşük kapasiteli cihazlarda çalışmaz.
 • 8.0’den daha eski sürümler hala erişilebilir durumdadır.
 • Bazı özellikler sadece çevrimiçi olarak erişilebilir.

Inat Tv Pro V8 APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İndirmeye başlamak için yukarıdaki düğmeye tıklayarak Inat TV Pro’yu indirebilirsiniz. İndirdikten sonra APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında bulacaksınız. Telefonunuza kurmadan önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamaların izin verildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Tarayıcı tercihlerinize bağlı olarak bir onay penceresi açılacaktır.

Bunu mümkün kılmak için aşağıdaki adımlar büyük ölçüde aynıdır. Menüyü, ayarları ve güvenliği açın ve bilinmeyen kaynakları arayın, böylece telefonunuz Google Play Store ve inattvpros.com dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilir. Tarayıcınızda “İndirilenler”e gidin ve indirilen dosyanın üzerine bir kez dokunun. Ardından telefonunuza kur arak başlatın ve çalıştırın. Bu seçenek, Android mobil telefonunuzun güvenlik ayarlarında bulunmaktadır.

Sonuç olarak

Temel olarak, Inat TV Pro v8 Apk, kullanıcıların tüm spor türlerini izlemelerine olanak sağlayan bir spor tabanlı bir uygulamadır. Ancak aynı zamanda çeşitli kanallara sahip bir el televizyonu uygulamasıdır. 300’den fazla kanal bulunmaktadır ve hepsi kullanıcılarına en iyi kalitede yayın sunmaktadır. Bu yüzden beklemeyin ve Inat TV Pro’yu telefonunuza indirin ve tüm özelliklerin tadını çıkarın!

Sık Sorulan Soruları (FAQs)

Inat Tv Pro V8 APK’yı nereden indirebilirim?

Inat Tv Pro V8 APK’yı indirmek için resmi web sitesini veya güvenilir APK indirme platformlarını kullanmanız önerilir. Bu kaynaklardan doğruluk ve güvenlik açısından en son sürümü indirebilirsiniz.

Inat Tv Pro V8 Android’in hangi sürümünü gerektirir?

Inat Tv Pro V8, Android 4.4 ve üstü sürümlerini gerektirir. Bu nedenle, Android cihazınızın en az Android 4.4 veya daha yeni bir sürümünü çalıştırması gerekmektedir.

Inat Tv Pro V8’in geliştiricisi kimdir?

Inat Tv Pro V8 APK’nın geliştiricisi BlueWhale Lobby’dir. BlueWhale Lobby, uygulamayı geliştirerek kullanıcılara kaliteli içerik sunmayı amaçlamaktadır.

Inat Tv ücretsiz midir?

Evet, Inat Tv ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamayı indirip kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bu sayede kullanıcılar geniş bir içerik yelpazesini ücretsiz olarak izleyebilirler.

Inat Tv V8 indir dosya boyutu nedir?

Inat Tv Pro V8 indirme dosya boyutu 21.55CM’dir. Bu boyut, uygulamayı indirmek için cihazınızda yeterli alana ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir